Dydaktyka

W okresie przygotowań do poszczególnych produkcji operowych spotykam wielu młodych śpiewaków, którzy często po raz pierwszy stają na scenie operowej w charakterze solisty. Nie trudno sobie wyobrazić, jak wielkim, ale i stresującym zarazem, jest to dla nich przeżyciem... Początkujący solista - któremu brak doświadczenia scenicznego, który nadal boryka się z problemami wokalnymi, który szuka własnej drogi artystycznej - nie przestaje udoskonalać swojego warsztatu wokalnego.

Podczas prób (w teatrach europejskich trwają one średnio 4-6 tygodni) młodsi Koledzy nierzadko zwracają się do mnie z prośbą o radę, o pomoc w rozwiązaniu nurtujących Ich problemów. Ze swojej strony uważam, że „dojrzali” już artyści, powinni, w miarę możliwości, służyć dobrą radą i pomagać śpiewakom, którzy dopiero przekraczają próg teatrów operowych.

Patrząc z tej perspektywy, chcąc przekazać swoje doświadczenie młodszym Kolegom, rozpoczęłam prowadzenie lekcji śpiewu solowego w Akademii Muzycznej w Poznaniu (w tej samej, w której sama studiowałam wokalistykę!) Cieszę się, że mogę przekazać innym choć cząstkę swojej wiedzy, podzielić się własnymi doświadczeniami, służyć życzliwą i szczerą pomocą – zarówno w temacie techniki wokalnej, emisji głosu, przygotowywania partii operowych, interpretacji...

Osoby zainteresowane indywidualnymi konsultacjami bądż lekcjami proszę o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza.

Dydaktyka - Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane
Proszę podać adres e-mail
Proszę podać poprawny numer telefonu [same cyfry, bez spacji]
Nieprawidłowe dane
Select 'I'm not robot' checkbox

Copyright © 2018 Joanna Kozłowska | Done by Cyfrowa Fabryka & YT